Sylwetka a suknia ślubna

Klasyczna gruszka, typowa princeska, niska i wysoka, krąglejsza i szczuplejsza – każda panna młoda bez wyjątków może odnaleźć dla siebie coś idealnego, a mianowicie chodzi o taki model sukni ślubnej, który sprawi, że kobieta będzie prezentowała się nienagannie i wyjątkowo, a jednocześnie maksymalnie komfortowo czuła się w swej jedynej wymarzonej kreacji na ten wyjątkowy dzień w jej życiu. Jak to jednak zdziałać, by wilk był syty i owca cała? Czyli w wielkim skrócie mówiąc- co zrobić, ażeby suknia ślubna dobrze na nas leżała, była estetyczna wizualnie, ale przy tym również i wygodna dla noszącej ją przez cały dzień i noc panny młodej? Więcej na tenże temat dowiesz się z poniższych akapitów, które przygotowaliśmy jako swego rodzaju krótki przekrój charakterystyki stylizacji dla poszczególnych typów sylwetki.
Numer jeden – weźmy pod lupę wysokie panny młode. Teoretycznie, dla osób niczym wprost z wybiegu, znakomicie nadają się w sumie wszystkie sukienki, lecz kreacją, która zdecydowanie odpada w ich przypadku powinna być przede wszystkim sukienka ślubna typu tealengh, a więc sięgająca jedynie do kostek suknia w wymiarze siedem ósmych długości. Na pewno bardzo wysokie panie nie będą dobrze prezentowały się w tego rodzaju fasonie sukienkowym. Zupełnie inaczej w tym temacie odnajdują się natomiast klasyczne gruszki.

Co jednakże rozumieć przez właściwy dobór sukienki ślubnej dla gruszki? A więc chodzi o taki fason, który zręcznie zakryje mankamenty ich sylwetek w postaci masywnych ud i szerszych bioder. Najlepsze dla gruszki będą zatem zdecydowanie fasony z lekkich tkanin, wręcz zwiewnych, które odciążą toporną sylwetkę. Mogą one mieć lekki połysk.
Autor artykułu: