Niska a wysoka panna młoda, czyli co ma wpływ na wybór wymarzonej sukienki

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz odpowiedniej kreacji swych marzeń? Jeżeli tak właśnie jest, powinieneś poczytać poniższe fragmenty naszego wirtualnego poradnika, za pośrednictwem którego krok po kroku dowiesz się, jakie są zależności między ogólnym całokształtem wyglądu panny młodej i jej ślubnej stylizacji a jej wzrostem, wagą i oczywiście co za tym idzie zalecanym typem wyboru takiej a nie innej sukni ślubnej.
Niska panna młoda bez dwóch zdań najlepiej będzie prezentowała się w kreacji typu rybka. Można także mówić na to kreacja w stylu syrenki. Jest to przepiękny model, który przykuwa uwagę i sprawia, że od panny młodej w takim wydaniu naprawdę ciężko jest odlepić wzrok. Dodatkowo, zalecany dla niskich przyszłych żon jest styl sukni empire. Do tego princeska, ale pamiętajmy, że zupełnie innymi pojęciami jest model princessa oraz princesska.

Ten drugi jest istnym strzałem w dziesiątkę dla niskich kobiet stających przed ślubnym kobiercem, podczas gdy ten drugi z wyżej wspomnianych fasonów to idealne rozwiązanie dla panien młodych o wysokim wzroście. Jeżeli niska panna młoda postawi na swego rodzaju minimalizm, w którym jednocześnie zawarta będzie elegancja, a co za tym idzie i szyk oraz wysoka klasa, na pewno olśni zgromadzonych, ze świeżo upieczonym mężem na czele. Dodatkowo, trzeba także zwrócić uwagę na to, że modele w stylu princeski wysmuklają sylwetkę oraz ja odpowiednio wydłużają, a przecież o to chodzi zakompleksionym niskim paniom, które w takim ważnym momencie swojego życia chciałyby mieć wzrost typowej modelki.
Autor artykułu: