Suknia ślubna dla pań puszystych

Twój typ sylwetki zdecydowanie można zaliczyć do typowej figury puszystych? Nie masz planów odchudzać się i wyniszczać organizm katorżniczymi dietami tylko i wyłącznie z tego powodu, że Twój partner postanowił Ci się oświadczyć i wspólnie zaczynacie planować wasz ślub? Nasz poradnik przygotowany został zatem z myślą o kobietach dokładnie takich jak Ty. Pokażemy Ci w niniejszym artykule, jak umiejętnie i idealnie dobrać wymarzoną kreację suknią, która będzie wyglądała na Tobie nietuzinkowo, a Ty olśnisz w niej tłum zgromadzonych w tym dniu gości oraz rzecz jasna- własnego małżonka.
Jeżeli masz zbyt masywne ramiona, nie wybieraj sukienek, które jeszcze bardziej je uwypuklą i podkreślą ich toporność. Bardzo ważne przy nieco krąglejszych rękach jest przede wszystkim zadbanie o to, aby wybierana kreacja ślubna przyszłej panny młodej stanowi swego rodzaju wyważenie proporcji- jeśli będzie ona dobrze dobrana, na pewno nie zostanie zaburzona równowaga między biodrami oraz ramionami. Świetnie dla takich pań sprawdzi się bez wątpienia suknia ślubna o fasonie syrenki.

Inni mówią na tenże model rybka. Jest ona bardzo często wzbogacona pewnymi dodatkami, którymi są swego rodzaju charakterystyczne marszczenia występujące z reguły po bokach, po obu stronach sukienki. Co to daje? W praktyce mnóstwo plusów, bowiem jest to możliwość poszerzenia wizualnie bioder, a tym samym zgubienia w pewnym sensie masywności ramion, które są zbyt pokaźne. Dodatkowo, marszczenia są w modzie, stanowiąc uniwersalny element estetyki mody ślubnej.
Autor artykułu: