Suknia ślubna dla wysokiej kobiety

W jaką suknię ślubną powinna zainwestować przyszła panna młoda, którą Bóg obdarzył wzrostem tradycyjnej modelki? Jeżeli nie możesz narzekać na niski wzrost, masz szczęście w zakresie rozmaitości dostępnych fasonów, wzorów oraz kreacji przeznaczonych przede wszystkim dla standardowych wysokich kobiet o sylwetkach szczupłych i wzroście jak z wybiegu. O jakich fasonach w ogóle mowa? Zobacz w dalszych akapitach.
Nie możemy pominąć faktu, że wysoka panna młoda nie jest zalecane, by sięgała po jeden konkretny model, a mianowicie sukienkę ślubną o fasonie tealength a zatem coś na wzór siedem ósmych długości kreacji. Powód? Takie proporcje zastosowane w sukience kompletnie zaburzają proporcje całej sylwetki i wygląda się na jeszcze wyższą, a wręcz niekiedy na patyczakowatą. Nie jest to zbytnio estetyczne, więc nie ryzykujmy, zwłaszcza, że poza wspomnianym wcześniej modelem tealengh w zasadzie wszystkie inne fasony jak najbardziej wchodzą w grę i są godne rekomendacji u klasycznej modelki z wysokim wzrostem. Ponadprzeciętna wysokość jest na topie w dziedzinie szeroko rozumianej mody ślubnej, zatem nie ma co narzekać w tej kwestii. Bardzo ładnie wysokie przyszłe panny młode zaprezentują się na pewno w stylu greckim, a także w sukienkach rozkloszowanych na dole i mocno opinających, czy też z gorsetem na górze. Dodatkowo, idealnie nadają się dla wysokich narzeczonych także sukienki w stylu boho i greckim.

Każdy z wymienionych w niniejszym tekście modeli sukienek można natomiast swobodnie wyszukać nie tylko w drogich, ekskluzywnych salonach mody ślubnej, ale również o ile nie przede wszystkim w wypożyczalniach czy też butikach posiadających pojedyncze modele. Dzięki temu zaoszczędzisz środki pieniężne a jednocześnie zaprezentujesz się tylko i wyłącznie w swojej jednej jedynej takiej i niepowtarzalnej kreacji.
Autor artykułu: