suknie slubne fasony

suknie slubne fasony

To był uważany za niemodne przez francuskiego projektanta Paula Poiret, który zaprojektował dla skóry odkrywcze ubrania dla kobiet. W tym samym czasie, występowanie otyłości zaczęła wzrastać i staje się powszechne. Później, w 1940 roku, Metropolitan Life Ubezpieczenia opublikował wykres idealnych wag dla różnych wysokościach. Opowiedzieli się również, że przyrost masy ciała równolegle do życia nie jest w porządku. Rząd i społeczeństwo medyczne stały się bardziej hands-on z otyłością inicjując kampanię przeciwko niemu. To było poprzedzone badaniem czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, które wskazują na otyłość wśród wysokich rang. Od tego czasu różne programy dieta i ćwiczenia pojawiły. W 1996 roku, Body Mass Index (BMI) został opublikowany. To obliczenie statystyczne oraz indeks określane czy dana osoba jest otyła, czy nie. W tym czasie, częstość występowania otyłości wzrosły, prowadzony przez dzieci i młodzieży z otyłością, trzykrotnie w ciągu kilku krótkich lat, większa niż liczba w historii otyłości.

Być może najbardziej kontrowersyjna jest niezależny film, Super Size Me. Wydany w 2004 roku, Super Size Me został napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez amerykańskiego niezależnego filmowca, Martin Spurlock w eksploracji występowania otyłości w USA. On udokumentowane 30 dni swojego życia w eksperymencie jedzenia tylko żywności McDonalda o zupełnie bez wysiłku. Zaczął projekt jako zdrowe i chude, ale skończyło się nadwagi. Później następuje kilka innych filmów dokumentalnych i kilka zmian w menu McDonalda. Historia otyłości powinno być dokładnie zbadane, tak ostrożności może być praktykowane, a tym samym zapobiegania otyłości rozprzestrzenianiu się.

Z biegiem lat iw historii otyłości wydaje się pogarszać pomimo rosnących świadomości i zwalczanie technik, które zostało nazwane epidemia.


- autor artykułuArtykuł napisany przez: