suknie slubne dla puszystych

Kreatywne pomysły na show Rodzina Talent

Lip-Sync

Nie potrafi śpiewać? Nie martw się, nie mogę dużo ludzi. Ułożyła aktu Lip-Sync, wraz z kostiumów i choreografii. Im bardziej energiczna piosenka, będzie lepiej być odbierane. Jeśli potrzebujesz inspiracji, spójrz do filmów i programów telewizyjnych, aby odtworzyć słynne sceny.

Niektóre spróbować mogą obejmować:

sipi.com.pl

 "Siostry" z "White Christmas" - dobry dla kobiet i mężczyzn

 · Wszystko z "The Sound of Music"

 "Deszczowa piosenka"

 "Iść Wash That Man zaraz po wyjęciu z moich włosów" lub "Nothin 'Like a Dame" z "South Pacific"

 · chłopak lub dziewczyna zespoły z każdej epoce

 jingle handlowych

Tworzenie parodię słynnej sceny filmowej

Po wybraniu filmu do parodia, starać się utrzymać go z filmu, który kocha swoją rodzinę, a także taki, który jest od razu znana publiczności. Można wybrać film, który reprezentuje rodzinę w jakiś sposób. Gdy robi parodię, może chcesz zrobić "_____Movie w pięć minut" stylu, gdzie wszystkie fraz znanych filmów o połowach i części są skondensowane w szybkim formacie. Im krótszy jest scena, która wybierzesz, tym łatwiej będzie.

Niektóre pomysły mogą obejmować:

 · Każdy z "Gwiezdnych Wojen" sześciu filmach

 · Każdy z jedenastu "Star Trek" filmów lub pięć serii telewizyjnej

 "Czarnoksiężnik z krainy Oz"

 · "The Princess Bride"

Odwrócona akt brzuchomówca

Jedna z najzabawniejszych aktów, jakie kiedykolwiek widziałem jest odwrotna akt brzuchomówca z małym dzieckiem lub dziecko siedzi na kolanach ich starsze rodzeństwo lub rodziców. Skręt jest to, że małe dziecko jest brzuchomówca i starsze rodzeństwo lub rodzic jest obojętne. Głosy dla części tego "dziecka" może być dostarczone przez innego https://topslodycze.pl/ członka rodziny poza sceną.

Kostium dla aktu było proste, tan spodnie, biały przycisk w dół koszuli i dopasowanie krawaty. Im młodsze dziecko, które gra rolę manekina, tym lepiej. Mając skręcają na akcie odwrotnej brzuchomówca otwiera akt za dużo kreatywności i świeżego materiału.

Stage zsynchronizowany akt pływanie

Korzystanie długi długość niebieskim brezentem i prosta rama rury PCV na przód sceny, można wystawić "woda". Wybierz muzykę klasyczną i zrobić własną wersję Busby Berkeley lub Esther Williams pływanie synchroniczne czynu. Jeśli masz sprzedać swoje dzieci na pomysł, "Muppety na tropie" ma sceny z Miss Piggy robi jej najlepszy Esther Williams.

Bez względu na to zdecydujesz, uczestnicząc w pokazie talentów rodziny może przynieść rodziny bliżej siebie, a także tworzyć wspomnienia na długie lata. Kto wie - może odkryjesz jakieś ukryte talenty po drodze, jak dobrze!

Znajdź pasujące krawaty dla wszystkich w rodzinie i będzie gotowy do następnego rodzinnej wycieczce.


- autor artykułuArtykuł napisany przez: