jaki material na suknie slubna

Jak zrobić Family Tree Digital Video

Dokonanie drzewo genealogiczne cyfrowego wideo może wnieść swój projekt drzewo genealogiczne o wiele więcej zabawy i bardziej wszechstronne. To tak jak w każdym innym filmie cyfrowym można zrobić, tylko tym razem idziesz do przeszłości. To taki świetny sposób, aby uzupełnić swoje drzewo genealogiczne i może być również wspaniałym dodatkiem do rodzinnych spotkań towarzyskich.

Czego potrzebujesz?

Niewiele. Potrzebne są informacje na temat swojej rodziny, trzeba rejestrator wideo, dyktafon, i trzeba pamiątek rodzinnych i cokolwiek innego, co myślisz stałaby swoje drzewo genealogiczne Digital Video bardziej interesujące.

Członkowie rodziny

Trzeba zakwestionować członków rodziny o innych członków rodziny, a następnie uchwycić tę informację na kamerze wideo. Najlepsi ludzie na początek są oczywiście ci, którzy mogą mieć najwięcej informacji, więc nadszedł czas, daliście babcia i dziadek i wszystkich starych ciotek i wujków wizytę. Chcesz, żeby wiedzieli z góry, że idziesz i co planujesz zrobić, dzięki czemu można je wytwarzać. Powiedz im, że będziesz nagrywać tak mogą myśleć o tym, co pamiętam, a może "sukienka" na tę okazję! Niektóre z Twoich najbogatszych źródeł mogą być dość podeszłym wieku, więc upewnij się, że jesteś z szacunkiem o założeniu chcą być rejestrowane na wideo. Jeśli nie jesteś w stanie nagrać je na wideo możesz nagrać swój głos, który można wykorzystać jako "voice-over 'do filmu zdjęć z nich. Być może można je po prostu rozmawiać jak piszesz , a następnie można używać dyktafonu można umieścić w głosie się później.

Nie zapominamy o najmłodszych członków rodziny. Upewnij się, że najnowszy film dziecka prowadzonych przez pra-babci!

Podróżować

Jeśli możesz sobie pozwolić zarówno czas i pieniądze na podróż do tych miejsc, gdzie daleko niektórych swoich krewnych mieszkających, zrób to.

- autor artykułuArtykuł napisany przez: