ile materialu na suknie slubna

ile materialu na suknie slubna Jest to świetny akcent, zwłaszcza jeśli można uzupełniać obraz z nagraniem głosowym, co widzisz, trochę o tym, co jesteś po i co w końcu znaleźć. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, upewnij się, porozmawiać z sąsiadami i przyjaciółmi, krewnych, którzy przerzucili też, bo mogą one być kolejnym bogatym źródłem informacji.

mapy Google

Jeśli nie mogą podróżować, myśleć o tym, jak można korzystać z Map Google, aby pokazać, gdzie pewne osoby w rodzinie żyło, i upewnij się, aby towarzyszyć jej klipu głosowego.

Pamiątki, medale, certyfikaty

Nie zapomnij włączyć jakieś kawałki pamiątek, że członkowie rodziny własnej, układając je i nagrywanie ich na filmie. Świetnym pomysłem jest, aby właściciel pamiątkę opisuje przed kamerą tylko to, co znaczenie jest memento. Mają odbiorca przyznawania medalu lub wyjaśnić, dlaczego były one przedstawiane z tej nagrody lub co zrobili, aby otrzymać medal.

Organizacja

Jak iść zbieranie informacji, upewnij się, że organizowanie go dobrze. Mają datą i oznaczone foldery tak, że wszystko jest na właściwym miejscu - będzie podjąć ostateczną pracę kompilacji swoje drzewo genealogiczne cyfrowego wideo jest znacznie łatwiejsze.

klipy głosowe

Cokolwiek masz informacje o członkach rodziny, którzy odeszli, można go dodać siebie - po prostu pokazać zdjęcia i czytać do dyktafonu.

Redagowanie

Kiedy już to wszystko nagrane i klipy głosowe w miejscu, nadszedł czas, aby zrobić kilka edycji. To jest miejsce, gdzie będzie można umieścić w dowolnych efektów specjalnych, które chcesz. Get tak kreatywny, jak chcesz, i to samo dotyczy wizualnej , jak również efektów dźwiękowych. Jeśli, na przykład, film zawiera kilka nagrań ślubną, grać trochę muzykę weselną umieścić w niektórych efektów konfetti i tak dalej. To będzie tak dobra, jak jesteś kreatywny.

Kiedy skończysz, będziesz mieć drzewo genealogiczne cyfrowego wideo, który można udostępnić; przekazać ją do tak wielu krewnych, jak można pozwolić im cieszyć się nim!

https://www.zeltech.pl/
- autor artykułuArtykuł napisany przez: https://www.zeltech.pl/