suknie slubne krotkie

suknie slubne krotkie

Podświetlana butelki wina na każdą okazję

Podświetlana butelki wina są twórczy sposób, aby zapalić specjalną okazję lub dać niepowtarzalny prezent dla kogoś wyjątkowego.

Jeśli dużo pustych butelek masz wokół, że nie wiem, co zrobić z, można poddawać je pod lampy, lampki nocne, lub po prostu dekoracyjne butelek wina z nutą światło świeci przez.

Możesz dać te butelki z dala jako prezenty lub wykorzystywać je wokół własnego domu, aby zapalić ciemnym kącie lub używać jako nocne światło w kuchni lub sypialni.

DIY Podświetlana butelki wina

Podświetlana butelki wina nie są tak trudne do wykonania, czy można nauczyć się wiercić dziurę w szybie bez rozbicia butelki. A jeśli nie jesteś wygodne z cięcia szkła, można po prostu wcisnąć sznur lampek dół do butelki i pozostawić długość kabla z wtyczką wisi na górnej części butelki.

Musisz zapewnić wystarczająco dużo luzu w przewodzie chociaż, tak, że po podłączeniu go, czy przewód nie jest wystarczająco napięta wyciągnąć butelkę skończona.

Oczywiście, do cięcia szkła z tyłu sprawia, że ??bardziej przejrzysty wygląd, ukrywa wtyczkę, a nie trzeba się martwić, że przewód elektryczny przewróci butelkę.

Rodzaj światła używasz są takie same, jak można wykorzystać na choinkę czy można kupić mniejsze zestawy, które są bateryjnie. Wadą korzystania z akumulatorów jednak trzeba zachować wymianie baterii.

Kolorowe butelki lub Wyczyść Butelki

Najlepsze typy butelek do wykorzystania dla projektu są jasne butelki. Przezroczyste butelki pozwalają światła prześwitywać prawidłowo, bez zniekształcania lub przyciemnianie koloru.

Jeśli chcesz korzystać brązowy, zielony lub niebieski butelkę, najlepiej użyć czystego, białego światła, które będzie świecić lepiej przez kolorowe szkła.

W każdej z butelek, można pozostawić oryginalne etykiety na nich i po prostu dodać światła.

- autor artykułuArtykuł napisany przez: